By Vouli TV / December 15, 2016 ΔΗΛΩΣΗ ΣΤΗΡΙΞΗΣ ΣΤΕΛΛΑΣ ΜΙΣΙΑΟΥΛΗ ΑΠΟ ΓΙΑΝΝΟ ΚΑΤΣΟΥΡΙΔΗ Δήλωση στήριξης της υποψήφιας δημάρχου Στροβόλου Στέλλας Μισιαούλη από τον Γιάννο Κατσουρίδη. https://youtu.be/t-KdWWMDbP8 Vouli TV Δήλωση στήριξης της υποψήφιας δημάρχου Στροβόλου Στέλλας Μισιαούλη από τον Γιάννο Κατσουρίδη. https://youtu.be/t-KdWWMDbP8 Categories: ΤΟΠΙΚΗ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ Tags: Γιάννος Κατσουρίδης, Στέλλα Μισιαούλη, υποψήφιας δημάρχου Στροβόλου Comments are closed for this post. Recent Posts #ExAformis – 27 Ιουλίου 2024 Το drone που συνόδευε τα τουρκικά πλοία – Ένα άγνωστο παρασκήνιο από το περιστατικό της Κάσου Με φιλοδοξίες μπαίνει στο 3D puzzle για τη νέα Κομισιόν η Κύπρος Πάφος: Απείλησαν πατέρα και γιο για υπόθεση κλοπής αυτοκινήτου Ερντογάν: Έχουμε μπουχτίσει με τις προτάσεις ομοσπονδιακής λύσης
Comments are closed for this post.