By Vouli TV / December 14, 2016 ΔΗΛΩΣΗ ΣΤΗΡΙΞΗΣ ΣΤΕΛΛΑΣ ΜΙΣΙΑΟΥΛΗ ΑΠΟ ΑΝΝΙΤΑ ΣΑΝΤΟΡΙΝΑΙΟΥ Δήλωση στήριξης της υποψήφιας δημάρχου Στροβόλου Στέλλας Μισιαούλη από την ηθοποιό Αννίτα Σαντοριναίου. Vouli TV Δήλωση στήριξης της υποψήφιας δημάρχου Στροβόλου Στέλλας Μισιαούλη από την ηθοποιό Αννίτα Σαντοριναίου. Categories: ΤΟΠΙΚΗ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ Tags: ΑΝΝΙΤΑ ΣΑΝΤΟΡΙΝΑΙΟΥ, δήμος Στροβόλου, Στέλλα Μισιαούλη Comments are closed for this post. Recent Posts #ExAformis – 27 Ιουλίου 2024 Το drone που συνόδευε τα τουρκικά πλοία – Ένα άγνωστο παρασκήνιο από το περιστατικό της Κάσου Με φιλοδοξίες μπαίνει στο 3D puzzle για τη νέα Κομισιόν η Κύπρος Πάφος: Απείλησαν πατέρα και γιο για υπόθεση κλοπής αυτοκινήτου Ερντογάν: Έχουμε μπουχτίσει με τις προτάσεις ομοσπονδιακής λύσης
Comments are closed for this post.